New VIDINĖS VALYMO SISTEMOS

Mūsų naujoviška valymo sistema yra aprūpinta įvairiapusišku įrankių ir priedų asortimentu, kuri užtikrina puikų ir saugų aukštuminio valymo problemų sprendimą be jokių pavojų, susijusių su kopėčiomis, pastoliais, laiptais, ar keltuvais. Šios sistemos naudojimas valymui aukštyje sumažina komandos pastangas ir išlaidas. Vienam asmeniui ir nedidelėje darbo zonoje, sistema gali būti įdiegta net ribotą laiką, išvengiant ilgą gamybos įrenginių prastovą – tai ypač svarbu gamyboje ir gamybos įrenginiuose.

VIDINĖS VALYMO SISTEMOS

„SpaceVac“ vidaus valymo sistema suteikianti operatoriams neprilygstamą lankstumą ir našumą, siūlo išsamų sprendimą, leidžianti operatoriams greitai, saugiai ir efektyviai išvalyti iki 12 m aukščio nuo grindų. Darbui neprireiks brangių ir daug laiko bei vietos reikalaujančių prietaisų, tokių kaip kopėčios, pastoliai ar keltuvai.

  • LENGVUMAS

Lengvi, bet patvarūs anglies pluošto vamzdžiai, kurių vidinis skersmuo 38 mm. Visi vamzdžiai turi unikalų saugos užrakinimo mechanizmą, kuris užtikrina operatoriaus saugumą naudojimo metu. Jis taip pat gali būti montuojamas vertikaliai, kad būtų lengviau surinkti.

  • ŽARNŲ KOMPLEKTAS

Unikali integruota žarnų jungtis, skirta lengvam surinkimui ir gerai fiksacijai. 38 mm žarnos ir žarnų jungtys, bei jų priedai suderinami su bet kokiu 38 mm skersmens siurbliu.

  • ĮRANKIŲ ASORTIMENTAS

Platus specializuotų šepečių, įrankių ir priedų asortimentas, suteikiantis lanksčias galimybes įrenginių, objektų valdytojams, planuojantiems valyti aukštai sunkiai pasiekiamas vietas.

  • KAMEROS KOMPLEKTAS

Stebėjimo sistema – belaidis fotoaparatas ir monitorius, įtraukti į standartinę komplektaciją, leidžia tikrinti ir valdyti valymo procesą realiuoju laiku, stovint saugiai ant grindų.


IDEALIAI TINKA NAUDOTI OBJEKTUOSE, ĮSKAITANT:


MUZIEJAI
VERSLO CENTRAIGAMYKLOSEPREKYBOS CENTRAI


SAUGOS UŽRAKIMO MECHANIZMASVisi „SpaceVac“ vamzdžiai, galvutės, šepečiai ir valymo reikmenys turi unikalų saugos užrakto mechanizmą, kuris eksploatacijos metu neatsijungia, kad būtų užtikrintas visiškas operatoriaus saugumas, kai sistema yra naudojama. Daugiau sužinokite pažiūrėję trumpą vaizdo įrašą kairėje.ŽIŪRĖKITE, KAIP VEIKIA SISTEMA!


Trumpas video „SpaceVac“ Valymo Sistema Vidaus darbams atlikti 

Norėdami užsisakyti demo, susisiekite su mumis El. paštu: pssgroup.margarita@gmail.com

Arba skambinkite +370 64699759, +370 67959358VIDINĖS VALYMO SISTEMOS

  • Gamintojas: SpaceVac
  • Prekės kodas: Internal