New 24 l putų generatorius - padengtas plastiku iš vidaus

24 L. putų generatorius - dažytas metalas iš vidaus padengtas plastmase.

Skirta pneumatiniam darbui. Cisterna su lygio indikatoriumi.

Skirtumas tarp tradicinio purkštuvu kurio korpuso danga yra metalinė ir siulomo purkštuvo yra tame kad bako vidinė daga yra padaryta iš plastiko. Ši danga izoliuoja baka nuo reakcijos su cheminem medžiagom ir neitralizuoja negativu ploveikį naudojamų chemikalų. Taip pat neutralizuojama oksidacija ir rūdžių susidarymas. Plastikinė danga išsaugo purkštuvo savybes, kurias tradicinis purkštuvas gali prarasti del oksidacijos ir rūdžio.

Su 10 metrų ilgio spiraline žarna, nerūdijančio plieno ietimi LC-2 su purškimo antgaliu, purkštuko apsauga ir putų galvute.

Apsauginis vožtuvas nustatytas 8 bar. Šie purkštuvai yra pritaikiti pripildyti skysčiu, maždaug 3/4 nuo marsimalus turio ir pakrauti suspaustu oru iki maksimalių 8 barų. Šis mechanizmas reikalauja nuolatinio prijungimo prie suspausto oro tinklo / kompresoriaus.

Šis gaminys patenka į tam tikras Bendrijos direktyvas, todėl prie purkštuvo pridėta naudojimo instrukcija kuri pažymėtas CE ženklu ir "EB atitikties deklaracija". Pateikiame konsultacines direktyvas dėl šio produkto:

  • PED 2014/68 / UE


Irangos techniniai duomenys
Medžiaga Dažytas plienas - iš vidaus padengtas plastiku
Darbo principas Pneumatinis
Maks. skysčio talpa 19 litrų
Purkštuko ilgis 750 mm
Talpa 24 litru
Žarnos ilgis 10 m
Maksimalus slėgis 8 bar
Masė 13 kg

24 l putų generatorius - padengtas plastiku iš vidaus

  • Gamintojas: Lanzoni
  • Prekės kodas: SCG25EPI