Dezinfekcija

Dezinfekcija – daugelio arba visų mikroorganizmų, išskyrus kai kurias bakterijų sporas, sunaikinimas aplinkoje fizinėmis ir cheminėmis priemonėmis.


Dezinfekcija skirstoma į profilaktinę ir židininę. Profilaktinė dezinfekcija atliekama iki infekcinių ligų išaiškinimo. Profilaktinė dezinfekcija daroma nuolat (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susitelkimo vietose (prekybos, visuomeninio maitinimo, mokymo, gydymo įstaigose, pirtyse, stotyse ir pan.), gyvulininkystės fermose, gyvulinės kilmės žaliavų perdirbimo įmonėse.    

                               

Židininė dezinfekcija daroma infekcinės ligos židinyje. Ji susideda iš nuolatinės ir baigiamosios.Nuolatinė dezinfekcija daroma ligonio aplinkoje (ligoninėje, namuose) per visą jo buvimo laiką. Ją atlieka pats ligonis, asmuo, įtariamas sergant, ar slaugantys asmenys kiekvieną dieną. Baigiamąją dezinfekciją atlieka tik šiai veiklai licencijuoti juridiniai asmenys.


Sterilizacijos atveju sunaikinami visi mikroorganizmai ir jų sporos.


UAB PSSGroup yra įgaliotieji Suomijos PRESSOVAC OY ir Ispanijos TEINNOVA kompanijų atstovai Baltijos regiono šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). Šių kompanijų įrangą naudojame ortakių, oro vėdinimo ir kondicionavimo, šiukšlių šalinimo sistemų komercinės paskirties ir gyvenamosiose patalpose valymo ir dezinfekavimo įrangos gamybos srityje.


Dezinfekavimo procesas vyksta nukreipiant į dezinfekavimo objektą platų mažų lašelių (skersmuo 0,1 - 0,5 mm) srautą. Tai įgalina tolygiai paveikti visą dezinfekuojamo objekto paviršių nedidelėmis biocidinės medžiagos tirpalo sąnaudomis (0,2-0,5 l / m2). Poveikio laikas priklauso nuo taikomos dezinfekavimui medžiagos koncentracijos.Taikomas lašelinio purškimo dezinfekavimo būdas. Tam naudojami vandeniniai biocidų tirpalai patenkantys ant užterštų paviršių ar ertmių purkštukų pagalba. 


Norimos purškiamų dezinfekcinių medžiagų frakcijos išgaunamas pakeičiant arba koreguojant specialius purkštukų antgalius.


Dezinfekavimui naudojame profesionaliam naudojimui skirtus autorizuotus biocidinius produktus.


Dezinfekavimo įrangą sudaro: specialus nerūdijančio plieno nešiojamas ir mobilus konteneris su purkštukų komplektu. Įranga valdoma rankiniu būdu arba kompresoriaus pagalba.


Blogus kvapus ir pelėsį naikiname ozonavimo būdu (sausa dezinfekcija be chemijos). Ozonavimo darbus atliekame ES standartus atitinkančiais ozono generatoriais. Ozono poveikio dėka sunaikinami patologiniai mikroorganizmai, pelėsiai, grybeliai, kita mikrobiologinė tarša ir nemalonūs kvapai.


DEZINFEKCIJOS ĮRANGA:


LANZONI ĮRANGA

VOLPI & BOTTOLI ĮRANGA

PRESSOVAC ĮRANGADezinfekcija

  • Prekės kodas: p2-1