Sanipill HT213

Sanipill mašina naudoja OZONO IR HIPERVENTILIACIJOS sistemą greitai sunaikina pagalvių ir antklodžių  mikrobiologinę taršą!

Ozono privalumai: 

 • ozonas (O3) – tai gamtinės dujos, naikinančios kvapus ir bakterijas, virusus, grybelius, erkutes ir jų  gaminamus alergenus
 • ozonas ne tik naikina  nemalonius kvapus, bet ir suteikia švelnų, gaivų kvapą
 • dėl efektivaus ozono poveikio yra panaikinamas poreikis naudoti chemines dezinfekavimo priemones ir ploviklius (saugoma aplinka)

Sanipill Rack System sukurta, suprojektuota ir užpatentuota mašina yra skirta valyti ir deodoruoti šiuolaikines 4 pagalves arba 1 antklodę. 

Mašina surinkta iš keturių tvirto polietileno dalių (priedas titano-bioxido milteliai) su dvigubomis sienelėmis, todėl gerai sugeria triukšmą ir vibraciją bei užtikrina, kad darbinis ozonas nepatektų į aplinką. Polietilenas yra atsparus ozonui ir kitoms cheminėms medžiagoms, yra elektrostatinis, ir, todėl mašinos vidaus sienelės yra  lengvai nuvalomos nuo „darbinių“ nuosėdų paprastu drėgnu skudurėliu.

Mašina naudotis labai paprasta. Paspaudus įjungimo mygtuką “START“, pradedamas ozono gamybos   procesas naudojant generatorių, kuris susideda iš transformatoriaus ir keramikinės plokštelės, per kuriuos teka aukštos įtampos srovė. Pagaminamo ozono kiekis  priklauso nuo pasirinkto ciklo, bet visada užtikrina galutinį švarinantį ir gaivinantį poveikį.

Ciklo metu ozonas prasiskverbia į visą pagalvės „erdvę“. Hyperventiliacijos ir ozono kompleksinio poveikio dėka yra mechaniškai „iškratomas“ visas dulkių ir alergenų užkratas. Ciklo  pabaigoje oro ir ozono mišinys patenka į  mechaninius filtrus, kurie suardo darbinio ozono molekules transformuodami ozoną (O3) į normalų aplinkos deguonį (O2).

Sanipill ® mašina yra apsaugota patentais ir prekiniais ženklas, atitinkančiais teisinius reikalavimus pagal šias Europos Sąjungos Direktyvas:

 • 2006/42/EB - Dėl valstybių narių įstatymų susijusių su mašinų gamyba atnaujinimo ir teisiniu suderinamumu.
 • 2006/95/EB - Žemos įtampos direktyva.2004/108/EB - Elektromagnetinio suderinamumo direktyva 

Sanipill ® mašinos įrangai/dalims taikomi techniniai standartai :

 • UNI EN ISO 12100:2010 - Mašinų sauga - Bendrieji projektavimo principai - Rizikos vertinimas ir rizikos mažinimas.
 • EN 60204-1:2006 + A1: 2009 - Mašinų sauga - Mašinų elektros įranga - 1 dalis: Bendrieji reikalavimai.
 • EN ISO 13849-1:2008 Mašinų sauga - Valdymo sistemų dalys, susijusios su sauga - 1 dalis Bendrieji projektavimo principai.
 • EN ISO 12100-1.


Efektyvaus sanitarinio poveikio efektas 99,9% pasiekiamas tik kasdienio mašinos panaudojimo metu!


Irangos techniniai duomenys
El. srovės įtampa 220 V
Triukšmas mažiau nei 70 dB
Ilgis 1113 mm
Plotis 712 mm
Aukštis 1195 mm
Masė 85 kg

Sanipill HT213

 • Gamintojas: Sanipill
 • Prekės kodas: Sanipill HT213

Žymos: Sanipill, ozonation, o3, ozon