New ATEX SISTEMA

Valymo sistema „SpaceVac ATEX“ turi platų specialių, antistatinių šepečių, įrankių ir priedų asortimentą, kad operatoriams būtų užtikrintas „švariausio“ valymo efektas. Visi mūsų valymo vamzdžiai, galvutės, šepečiai ir įrankiai turi unikalų užrakto mechanizmą, kuris užtikrina visišką operatoriaus saugumą ir suteikia galimybę valyti ortakius, vamzdynus, ventiliacines angas ir aukšto lygio platformas, įkaitant didelės apimties stacionarią įrangą.

GARANTUOJAMA SAUGI EKSPLOATACIJA

Sukūrusi mūsų visiškai pralaidžią aukštuminio valymo sistemos versiją, „SpaceVac“ buvo pirmoji tokio tipo sistema, kuri buvo sertifikuota kaip saugi naudoti sertifikuotoje ATEX sprogioje aplinkoje; kai laikui bėgant susidaro degios dulkės ir atliekos. Sritys, kuriose gali atsirasti tokia aplinka, yra maisto perdirbimo įrenginiai, inžinerinės struktūros, sandėliavimo patalpos, skalbyklos, medienos perdirbimo įmonės, cechai ir daug daugiau.

ATEX SISTEMA

ATEX sistema yra specialiai sukurta naudoti pavojingose sprogiose zonose, patalpose (vadinamos ATEX). Sistema yra 100% visiškai laidi, užtikrinanti kad nesusidarytų kibirkščių, garantuojanti sklandų ir saugų operatoriaus darbą. ATEX valymas yra specializuota sritis, kuriai reikalinga įranga, specialiai sukurta ir pagaminta naudoti šiomis sąlygomis. Norėdami, kad „SpaceVac“ atitiktų specifikaciją, mūsų komanda sukūrė visiškai naują patentą gatavai ATEX sistemos versijai:

  • VISIŠKAI LAIDI

Nekibirkščiuojantis antistatinis valymo procesas uždarose pavojingose sprogiose patalpose, zonose.

  • GALVUTĖS IR ĮRANKIAI

Pilnas asortimentas specializuotų antistatinių šepečių, galvučių, įrankių ir aksesuarų iš anglies pluošto skirtas aprūpinti platų galimybių spektrą darbui aukštyje.

  • ŽARNŲ KOMPLEKTAS

Integruotas žarnų jungties adapteris, leidžiantis sumontuoti sistemą tiesiai iš dėžutės. Jungtis pritaikyta bet kokiam 38 mm ATEX sertifikuotam dulkių siurbliui.

  • SAUGUMAS

Visi mūsų vamzdžiai, galvutės, įrankiai ir prietaisai turi unikalų saugos užrakto mechanizmą, kuris užtikrina visišką operatoriaus saugumą; Saugus ir Lengvas greitas atskyrimas.


IDEALIAI TINKA NAUDOJIMUI:


MEDIENOS APDIRBIMO CECHOSE
MAISTO PRAMONĖJE


SAUGOS UŽRAKIMO MECHANIZMASVisi „SpaceVac“ vamzdžiai, galvutės, šepečiai ir valymo reikmenys turi unikalų saugos užrakto mechanizmą, kuris eksploatacijos metu neatsijungia, kad būtų užtikrintas visiškas operatoriaus saugumas, kai sistema yra naudojama. Daugiau sužinokite pažiūrėję trumpą vaizdo įrašą kairėje.ŽIŪRĖKITE, KAIP VEIKIA SISTEMA!


Trumpas video „SpaceVac“ Valymo Sistema ATEX darbams atlikti 

Norėdami užsisakyti demo, susisiekite su mumis El. paštu: pssgroup.margarita@gmail.com

Arba skambinkite +370 64699759, +370 67959358


!

ATEX SISTEMA

  • Gamintojas: SpaceVac
  • Prekės kodas: ATEX