New IŠORINĖS VALYMO SISTEMOS

Mūsų 50 mm skersmens valymo vamzdžiai ir išorinės valymo galvutės yra pagamintos iš itin lengvo anglies pluošto, kuris užtikrina neprilygstamą kokybę ir išlieka lengvas net ir pilnai sujungus visą sistemą iki 16 m ilgio. Be to, visi mūsų vamzdžiai, galvutės ir įrankiai turi unikalų saugos užrakto mechanizmą, kuris užtikrina operatoriaus saugumą.

„SpaceVac“ išorinė valymo sistema yra didelio našumo valymo sistema, skirta padėti operatoriams išvalyti išorės fasadus, užsikimšusius latakus ir lietvamzdžius iki 16 m aukščio nuo žemės.

  • 50 mm VAMZDIS

Padidintas skersmuo skirtas sunkioms valymo sąlygoms; 50 mm skersmuo suteikia didesnį oro įsiurbimo srautą aukštyje.

  • ANTGALIAI IR ĮRANKIAI

Pramoninis, patvarus, specialus įrankių ir antgalių komplektas, skirtas valyti užsikimšusiems latakams, dugniniams vamzdžiams, lietvamzdžiams, įskaitant galimybę sukomplektuoti specialius įrankius, jei būtina.

  • LENGVAS BET PATVARUS

Lengva anglies pluošto konstrukcija išlieka itin lengva ir patvari, net ir dirbant visu 16 m ilgiu.

  • KAMEROS KOMPLEKTAS

Su mūsų naujovišku belaidžiu fotoaparato - monitoriaus rinkiniu realiu laiku sekite valymo procesą būdami pirmame aukšte. Kamera vaizdą į monitorių transliuoja realiu laiku per „Bluetooth“.

  • UNIVERSALUS KOMPLEKTAS

Unikalus universalus rinkinys leidžia operatoriams pritaikyti sistemą ir naudotis visais „SpaceVac“ įrankiais ir šepečiais vidaus valymui.


IDEALIAI TINKA NAUDOJIMUI:

PARDUOTUVĖSE
GYVENAMUOSE NAMUOSE


SAUGOS UŽRAKIMO MECHANIZMASVisi „SpaceVac“ vamzdžiai, galvutės, šepečiai ir valymo reikmenys turi unikalų saugos užrakto mechanizmą, kuris eksploatacijos metu neatsijungia, kad būtų užtikrintas visiškas operatoriaus saugumas, kai sistema yra naudojama. Daugiau sužinokite pažiūrėję trumpą vaizdo įrašą kairėje.ŽIŪRĖKITE, KAIP VEIKIA SISTEMA


Trumpas video „SpaceVac“ Valymo Sistema Išorinėms darbams atlikti 

Norėdami užsisakyti demo, susisiekite su mumis El. paštu: pssgroup.margarita@gmail.com

Arba skambinkite +370 64699759, +370 67959358IŠORINĖS VALYMO SISTEMOS

  • Gamintojas: SpaceVac
  • Prekės kodas: External